Výdej ze skladu v Praze funguje každý pracovní den od 8 do 16:00.

Baterie Newell Li-90B pro Olympus

Kód: 20706
1 hodnocení
Značka: NEWELL
490 Kč 404,96 Kč bez DPH
Na cestě

Baterie Newell Li-90B poskytuje velmi vysokou kvalitu, bezpečnost a pokročilou technologii.

Detailní informace

Detailní popis produktu

baterie_Li-90B

Při výrobě baterií Newell se používají nejkvalitnější články. Kapacita udávaná v miliampérech je skutečná a zajišťuje dlouhou pracovní dobu.
Proces nabíjení reguluje integrovaný inteligentní bezpečnostní systém založený na elektronice IC. Tím je zaručena bezpečnost a ochrana zařízení a uživatele.

Baterie Newell byla postavena na lithium-iontové technologii. Umožňuje vícenásobné načítání a vykládání a také nabíjení kdykoli bez rizika tzv. „Paměťového efektu“.

Akumulator-newell

TECHNICKÉ SPECIFIKACE
Model: Li-90B
Technologie: Li-ion
Kapacita: 1 090 mAh
Napětí: 3,6 V
Kompatibilita: Olympus Stylus SH-1, Stylus SH-2, Stylus SH-50, Stylus SH-60, Stylus SP-100EE, Stylus TOUGH TG-2, Stylus TOUGH TG-3, Stylus TOUGH TG-4, Stylus XZ-2 , Stylus XZ-2 iHS, Tough TG-1, Tough TG-1 His, Tough TG-1 iHS, Tough TG-2, Tough TG-2 iHS

 

OBSAH BALENÍ
1) Baterie

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptetak.cz